چهارشنبه, 29 اسفند 1397 جستجو:           |    

رو عنوان : رئیس شورای شهر در سی یکمین جلسه شورا افزود :
عنوان : تعرفه عوارض محلی متناسب با نیازهای شهروندان تدوین شود
کد خبر : ۱۸۰۹
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ 
ساعت : ۹:۲۵:۱۰

رئیس شورای شهر در سی یکمین جلسه شورا افزود :

تعرفه عوارض محلی متناسب با نیازهای شهروندان تدوین شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار : سی و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر شهریار با حضور اعضا به ریاست علی مهدور برگزار شد .

پس از تلاوت قرآن کریم ، علی مهدور رئیس شورای اسلامی شهر شهریار ضمن گرامیداشت مناسبتهای پیش رو سالروز شهدای مردم قم در 19 دیماه را گرامی داشت .

رئیس شورای شهر در ادامه ضمن گرامیداشت سالروز شهادت میرزا تقی خان معروف به امیر کبیر ، امیركبیر را ستاره ای بی نظیر در تاریخ ایران زمین دانست و در ادامه افزود : امیر کبیر سياستمدار و صدراعظم عهد ناصرالدين شاه قاجار بود که به يکي از مشهورترين شخصيت‌هاي تاريخي دوران سلطنت قاجاريه و كل تاريخ ايران تبديل شد .

وی در ادامه سخنان خود به اقدامات امیر کبیر اشاره کرد و افزود : یکى از اساسى‌ترین اقدامات او براى افزایش اطلاعات و آگاهى جامعه، انتشار روزنامه وقایع اتفاقیه بود. گرچه پیش از آن، روزنامه‌هاى دیگرى به زبان فارسى منتشر شده بودند، ولى هیچ کدام موفقیت روزنامه وقایع اتفاقیه را به دست نیاوردند

مهمترین بحث جلسه سی و یکم عوارض در آمد های شهرداری شهریار بود ، رئیس شورای شهر در این خصوص خاطر نشان کرد : تعرفه عوارض محلی سال ۹۷ متناسب با نیازهای عموم شهروندان در نظر گرفته شود چرا که بتوانیم بخش عمده‌ای از مشکلات مربوط به شهروندان را در این عرصه برطرف کنیم .

وی افزود : این تعرفه هر ساله توسط شهرداری به شورای اسلامی شهر پیشنهاد و پس از بررسی و تصویب در شورای شهر و فرمانداری ، مبنای دریافت عوارض در سال آینده قرار خواهد گرفت .

مهدور در ادامه سخنان خود تاکید کرد: تدوین عوارض محلی یکی از مهمترین سیاست گذاری در منابع درآمدی شهرداری است در برخی از این تعرفه‌ها افزایش و در برخی نیز با کاهش یا همانند سال های گذشته در نظر گرفتیم ، ما نماینده مردم هستیم و اولویت را برای مردم گذاشتیم .نمایش تعداد بازدیدها : 307

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8