چهارشنبه, 4 مهر 1397 جستجو:           |    

عنوان : گلایه رئیس شورای شهر از رها شدن پایانه فاز یك اندیشه / ضرورت نكات ایمنی در مراسم ها بویژه در افتتاحیه پروژه ها
کد خبر : ۲۸۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۴۲:۱۵

گلایه رئیس شورای شهر از رها شدن پایانه فاز یک اندیشه / ضرورت نکات ایمنی در مراسم ها بویژه در افتتاحیه پروژه ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار ، علی مهدور رئیس شورای اسلامی شهر شهریار در پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورا که با حضور تمامی اعضا برگزار گردید ضمن ابراز تاسف در پی در گذشت یکی از کارکنان شهرداری شهریار در مراسم افتتاحیه ، نکات ایمنی در برگزاری مراسم ها بویژه در افتتاحیه پروژه ها تاکید و خواستار پیگیری این حادثه از سوی شهرداری و ارائه گزارش به شورای شهر شد .

رئیس شورای اسلامی شهر شهریار در ادامه سخنان خود با ابراز گلایه از عملکرد شهرداری در خصوص پروژه های رها شده افزود : يكي از اين پروژه​ها پایانه مسافر بری اندیشه فاز یک است كه این پروژه در سال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت ولی متاسفانه بلا استفاده شده است .

وی تصریح کرد : احداث این پایانه یکی از انتظارات شهروندان منطقه اندیشه بود و اعضای شورای شهر هم این موضوع را یکی از اولویت های مهم این منطقه میدانستند ، ولی امروز می بینیم این پروژه به حال خود رها شده .

مهدور در ادامه سخنان خود با تاکید بر جابجائی خط تاکسی ها از سر فاز به پایانه شد و افزود : این هم یکی دیگر از مشکلات پیش رو در این منطقه است که هنوز مشخص نیست چرا مسئولین تاکسیرانی پیگیر این مسئله نشده اند .

وی در بخش مهم سخنان خود توجه اعضای شورای شهر را به بعد نظارتی که از وظایف مهم شورا میباشد در خصوص عملکرد شهرداری خواستار شد .

رئیس شورای شهر شهریار در بخش پایانی سخنان خود تهیه و نصب باکس های زباله در مناطق و نواحی را در جهت بهبود ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و همچنین تسریع در اجرای آن تاکید کرد.
نمایش تعداد بازدیدها : 91

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8