پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398 جستجو:           |    

رو عنوان : عضو جدید هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شهریار خواستار شد :
عنوان : از نصب بنر و تابلوهای تبریك و تهنیت خودداری شود
کد خبر : ۳۹۱۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ 
ساعت : ۱۳:۲۱:۲

 

عضو جدید هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شهریار خواستار شد :

از نصب بنر و تابلوهای تبریک و تهنیت خودداری شود

 به گزارش  روابط عمومی شورای اسلامی شهر شهریار ، اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شهریار بعد از انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شهریار خواستار پرهیز مدیران، مسوولان شهری و شهروندان محترم از نصب بنرهای تبریک در سطح شهر و نیز معابر و اماکن عمومی و نیز شهرداری شدند .

بهزاد درخشان عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شهریار با قدردانی از ابراز لطف و همراهی مردم شهریار ، خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و بزرگان و معتمدان شهر افزود: به عنوان خادم همیشگی مردم شریف شهریار همچون گذشته، تلاش و خدمت شبانه‌روزی به شهر و شهروندان را وجهه همت خود قرار خواهیم داد و در این راه بی‌تردید به دعای خیر همه مردم و بزرگان نیازمندم .

عضو هیئت رئیسه شورای شهر شهریار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رسم متعارف در انتصاب و انتخاب مسئولان ، خواستار پرهیز مدیران، مسئولان شهری و مردم شریف شهریار از نصب بنرهای تبریک در سطح شهر و نیز معابر و اماکن عمومی و نیز محل شورا و شهرداری شد و تاکید کرد : برای ارائه خدمت مطلوب و مورد انتظار مردم تنها دعای خیر بزرگان و دوستان و عزیزان کافی است .

وی در عین حال ابراز امیدواری کرد : با کمک و همکاری تمام شهروندان، مسئولان شهر و استانی و مدیران و کارکنان شهرداری، امیدواریم زمینه ارایه خدمات حداکثری به شهر و شهروندان از سوی شهرداری شهریار فراهم شود .نمایش تعداد بازدیدها : 217

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8