چهارشنبه, 29 اسفند 1397 جستجو:           |    

رو عنوان : شهبازیان رئیس شورای اسلامی شهر شهریار :
عنوان : 482 مصوبه و برگزاری 48 جلسه در كمیسیونهای شورا در سال نخست / تقویت ارتباط با مسئولین و شهروندان
کد خبر : ۳۹۳۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ 
ساعت : ۱۳:۴:۳۶

 

شهبازیان رئیس شورای اسلامی شهر شهریار :

482 مصوبه و برگزاری 48 جلسه در کمیسیونهای شورا در سال نخست  / تقویت ارتباط با مسئولین و شهروندان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار ، منصور شهبازیان رئیس شورای شهر افزود : ۱۳ ماه از زمان آغاز به کار شورای اسلامی شهر شهریار در دوره پنجم می‌گذرد و در قالب برگزاری جلسات علنی و پنج کمیسیون تخصصی در شورا مصوبات خوبی را به نفع شهر و شهروندان به تصویب رسیده است.

وی با بیان اینکه طی این مدت جمع آن 83 جلسه رسمی ، 8 جلسه فوق العاده و 75 جلسه علنی در شورای شهر شهریار برگزار شده افزود: 48 جلسه نیز در کمیسیون‌های تخصصی برگزار شده که بیشترین آمار مربوط به کمیسیون شهرسازی است.

رییس شورای اسلامی شهر شهریار در ادامه تصریح کرد: شورای پنجم در این مدت 810 دستور جلسه داشته که حاصل آن 482 مصوبه است .

وی به لایحه های دو فوریتی نیز اشاره کرد و افزود : در این مدت هم 48 لایحه دو فوریتی مورد بررسی قرار گرفته .

شهبازیان با بیان اینکه در طول ۱۳ ماه فعالیت شورای پنجم، برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در اداره شهر چند حرکت اساسی انجام شده است، گفت: دستور جلسات  و مصوبات شورای شهر به صورت مرتبط برای شفاف سازی و اینکه مردم در جریان امور مربوط به نحوه برگزاری جلسات شورا باشند، از طریق پایگاه اطلاع رسانی انجام گرفته است .

رییس شورای اسلامی شهر شهریار شفافیت، اعتمادسازی و جلب مشارکت مردم را مهم‌ترین دستاورد شورای پنجم عنوان کرد: شورای پنجم بر شفافیت، اعتمادسازی و جلب مشارکت مردم تاکید داشت و امیدواریم به خوبی این اهداف را محقق کنیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در شورای شهر برای انضباط مالی اقدام و حرکت های خوبی انجام گرفته افزود: در سه ماهه پایانی هر سال لایحه پیشنهادی بودجه در شورای شهر تصویب و پس از تائید از سوی فرمانداری به شهرداری ابلاغ می‌شود که درصد قابل توجهی از اعتبارات بودجه مصوب صرف کارهای عمرانی میشود.

 
وی ارتباط با مردم و مسئولین را مهمترین دستاورد شورای پنجم مطرح کرد و افزود : ارتباط ما با مردم و مسئولین شهرستان در سطح مطلوبی است؛ بازدیدهای میدانی و ملاقات‌های مردمی در مساجد ، بطوری که در کوچه و خیابان و هرجا که بودیم با مردم صحبت کردیم و در جریان خواسته‌ها، انتظارات و مسائل منطقه و محله‌هایشان قرار گرفته ایم.

شهبازیان با بیان اینکه در این مدت تاکید بر هم افزایی جدی با تمام دستگاه های اجرایی در شهرستان و استان داشتیم و از آنها در جهت کمک به رفاه و آسایش شهروندان استمداد کردیم، یاد آور شد : در این مدت بیش ترین مدیران دستگاه های اجرایی از جمله امام جمعه ،فرماندار، معاونان فرمانداری ، نماینده مردم شهرستان و سایر مسئولین ادارات و نهادها و سازمانها در جلسات علنی شورای شهر حضور یافتند.

وی ادامه داد: در شورای پنجم چندین جلسه با مدیران آب و برق منطقه در بحث آب و فاضلاب  و خاموشی ها در شهرستان شهریار به جهت ایجاد تعامل و راهکارهای گذر از تابستان کم آبی و خاموشی ها برای شهروندان برگزار گردید .  

رییس شورای اسلامی شهر شهریار در پایان سخنان خود با اشاره به پروژه های زمین مانده و یا نیمه کاره در شهر شهریار خاطر نشان کرد : امیدواریم پروژه های عمرانی در این دوره با تلاشهای بی وقفه از سوی تمامی اعضاء و مدیران شهرداری به سر انجام برسد و قولی که به شهروندان داده ایم به صورت کامل به بهره برداری برسد .نمایش تعداد بازدیدها : 497

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8