پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397 جستجو:           |    

رو عنوان : رئیس شورای اسلامی شهریار خبر داد:
عنوان : آغاز احداث پروژه تقاطع‌ غیرهمسطح میدان جهاد شهریار
کد خبر : ۳۹۸۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ 
ساعت : ۹:۳۵:۱۶

 

رئیس شورای اسلامی شهریار خبر داد:

آغاز احداث پروژه تقاطع‌ غیرهمسطح میدان جهاد شهریار


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، منصور شهبازیان در جمع خبرنگاران از احداث تقاطع غیرهمسطح و زیرگذر در میدان جهاد شهریار در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهریار گفت: با توجه به ترافیک پرحجم در میدان جهاد شهریار لزوم احداث تقاطع غیرهمسطح و زیرگذر در این میدان امری ضروری و مهم است.

وی افزود: همزمان با آغاز به کار دور پنجم شورای اسلامی شهریار رسیدگی به ترافیک سنگین و همیشگی در میدان های جهاد و بسیج شهریار مورد بحث و بررسی توسط نمایندگان مردم در شورای اسلامی قرار گرفت.

شهبازیان عنوان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته، تمام اعضا بر این موضوع متفق القول بودند که تنها راه برون رفت از ترافیک سنگین و پرحجم این دو میدان احداث تقاطع‌ غیرهمسطح و زیرگذر است.تقاطع‌های غیرهمسطح

رئیس شورای اسلامی شهریار بیان داشت: ضمن بررسی های کارشناسان و توضیحات مهندس درخشان نسب، این طرح با اکثریت آرا و بیش از ۷۵ میلیارد تومان اعتبار تصویب شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با تصویب طرح تقاطع غیرهسمطح میدان جهاد شهریار، اقدامات بعدی به‌منظور عملیاتی شدن این طرح به زودی اجرایی می‌شود.
نمایش تعداد بازدیدها : 46

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8