پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398 جستجو:           |    

رو عنوان : امروز صبح برگزار شد :
عنوان : نشست نوروزی رئیس و اعضای شورای شهر با معاونین و مسئولین شهرداری شهریار
کد خبر : ۴۰۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ 
ساعت : ۱۱:۲:۳۱

امروز صبح برگزار شد : 

شست نوروزی رئیس و اعضای شورای شهر با معاونین و مسئولین شهرداری شهریار

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار ؛ اولین نشست سال ۹8  صبح امروز با حضور رئیس و اعضای شورا با معاونین و مسئولین شهرداری شهریار در سالن جلسات شورا برگزار شد .

منصور شهبازیان رئیس شورای شهر در این نشست با تبریک سال جدید و ابراز همدری با خانواده های معظم و معزز قربانیان سیل اخیر در نقاط مختلف کشور خواستار مشارکت شهروندان از طریق مقتضی در جبران خسارات مادی و کاهش تالمات روحی و روانی آسیب دیدگان گردید .

وی افزایش خدمات رسانی همه جانبه و مطلوب به شهروندان را از سوی مدیریت شهری شهریار در سال جاری مورد تاکید قرار داد و از زحمات بی دریغ و تلاش شهردار و کلیه پرسنل خدوم شهرداری در ارائه خدمات همه جانبه به شهروندان و تحقق اهداف و برنامه های مدیریت  شهری در سالی  که سپری شد تقدیر و تشکر نمود .

رئیس شورای شهر در بخش دیگری از سخنان خود همبستگی و اتحاد و انسجام منتخبین مردم در پارلمان شهری با مدیریت شهری را خواستار و تاکید کرد : امیدوارم با اجرای پروژه های عمرانی متنوع در سطح شهر ، تامین رفاه و آسایش عمومی شهروندان که از مهمترین اولویت و سیاست شورای اسلامی است محقق شود و به منظور تحقق این مهم خواستار ادامه همکاری و همراهی و تعامل کلیه نهادهای خدمات رسان در ارائه خدمات همه جانبه به شهروندان شد .




نمایش تعداد بازدیدها : 36

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8